Jorikcool
10/10
Serbia 🇷🇸
Pros: Апартаменты оказались лучше, чем мы ожидали. Фотографии не передают: это очень просторная квартира с тремя спальнями и двумя санузлами. Хорошо оборудованная кухня: посудомойка, плита, духовка, микроволновка. Есть практически все что может потребоваться для отдыха: и зонтики, и какие-то игрушки для детей, детский горшок, сушился для белья несколько штук. Расположение вообще - один шаг и вы на море. У вас есть возможность бесплатно воспользоваться лежаками в кафе около квартиры.
Csilla
10/10
Hungary 🇭🇺
Pazar helyen, tágas, modern, jól felszerelt apartman!
Pros: Kiváló elhelyezkedés, kényelmes, tágas, tiszta! Minden megfelelt a megosztott képeken látottakkal. Kedves, segítőkész házigazda.
Cons: Nem volt!
Jiri
8/10
Czech Republic 🇨🇿
Super ubytování, pláž, výhled
Pros: Skvělá lokalita přímo na pláži s výhledem na Sv. Stefan V rámci ubytování jeden set slunečník a 2 lehátka na baru pod apartmánem. Hlásit se Markovi. Případně využít volnou pláž kousek o apartmánu. Krásné moře, které bylo každý den jiné. Ale vždy teplé. Skvěle vybavený apartmán - myčka, pračka. Apartmán je částečně zahlouben, takže v něm bylo stále příjemně, stačila puštěná klimatizace v obývacím pokoji.
Cons: Parkování není v ceně, toho jsme si nevšimli. Paní Olga jej zajistí u souseda ve stále rozumné vzdálenosti od aparmánu. Lokalita nemá promenádu. Jsou zde asi 2 obchody, několik restaurací. Dům má zřejmě několik majitelů, vstup do apartmánu je přes společný balkon. Ten náš byl ovšem již neprůchozí. Drobné mouchy k opravě jsem nahlásil majitelce. Ještě přidávám jednu klasiku, co nebývá v žádném ubytování. Brousek na nože :) Jsou strašně tupé, proto řadu let vozím vlastní nůž.
David
10/10
Czech Republic 🇨🇿
Pros: Apartmán byl velmi dobře vybavený, přímo u pláže. Byl čistý a v klidném prostředí.
Cons: Apartmány byly velmi blízko u sebe, místní kočky si dělaly potřebu mezi apartmány a při deštivém počasí byly poněkud více cítit.
Peter
10/10
Slovakia 🇸🇰
Pros: Majiteľka Oľga je veľmi milá žena, čakala nás hneď pri príchode. Apartmán veľký, luxusný, mali sme k dispozícii všetko, čo sme potrebovali. Apartmán nemal vlastné parkovanie, ale majiteľka nám vybavila bezplatné parkovanie asi 30 metrov od apartmánu, čo bolo super. Pláž rovno pod terasou apartmánu a mali sme na nej rezervované dve plážové lehátka aj so slnečníkom zadarmo! Na pláži bar, kde dávali všetko možné na pitie a doniesli vám to priamo k lehátkkam. Ak ste chceli jesť, majiteľ baru mal dohovor s neďalekou reštauráciou, odkiaľ vám donáškou doniesli priamo na pláž, alebo do apartmánu všetko čo ste si objednalli podľa ich menu. No proste super dovolenka, nemám čo vytknúť.
Cons: Všetko bolo super. Škoda len, že sme boli tak krátko...