Martina
10/10
Czech Republic 🇨🇿
Pros: Majitelé jsou neskutečně vstřícní a milí. Nic nebyl problém a ve všem nám vyšli vstříc. Jako rodina. Dostávali jsme pořád skvele ovoce a koblihy. Velice toto ubytování doporučujeme.
Daniela
10/10
Romania 🇷🇴
Loved every moment!
Pros: I definitely recommend this accommodation! The hosts were very nice and helped us with everything we needed. The apartment was just like in the pictures, maybe even better. It was very clean; we had everything we needed in the kitchen, bedrooms and bathroom. For sure I'll come back again!
Cons: There isn't anything that I didn't like.
Eszter
10/10
Hungary 🇭🇺
Pros: A vendèglàtó és a családja nagyon kedvesek voltak, mindenben segítettek és szeretettel álltak hozzánk mindig. Sok finom gyümölcsöt kaptunk.
Małgorzata
10/10
Poland 🇵🇱
Pros: Apartament jest bardzo ładny i czysty, meble nowe, aneks kuchenny wyposażony we wszystko, co potrzebne do codziennego funkcjonowania. Właściciele to bardzo mili, życzliwi i uczynni ludzie. Są niezwykle gościnni, kilkukrotnie czekał na nas poczęstunek ze świeżych owoców lub domowych wypieków. Z porozumieniem się nie było żadnych problemów, bo ich córka Laura płynnie mówi po angielsku. Apartament położony jest w spokojnej okolicy, w pobliżu jest market, można więc robić bieżące zakupy.
Péter
10/10
Hungary 🇭🇺
Pros: Nagyon kedvesek a szállásadók, igazán vendégszeretőek! Nagyon jól éreztük magunkat náluk! Remélem még máskor is visszarérhetünk!
Cons: Gyorsan eltelt a pihenés!
Szczepan
10/10
Poland 🇵🇱
Pros: Uprzejmość właścicieli jest niesamowita. Bardzo dobry kontakt z Laurą ich córką mówiąca świetnie po angielsku. Niezwykle uprzejma i serdeczna mama właściciela. Wspaniała osoba. O przynoszonych smakołykach długo by trzeba wymieniać. Apartament znajduje się w spokojnej okolicy, blisko tani market, odbywający się we wtorki i piątki targ, trochę dalej rewelacyjna piekarnia. Do centrum 15 minut spacerkiem. Dobrze zaopatrzony w sprzęt kuchenny obiekt. Jak dla mnie to rewelacja za te pieniądze i gościnność, której do tej pory nie spotkałem w Czarnogórze.
Cons: Walczyliśmy z jakąś inwazja muszek. Był odkurzacz więc skutecznie i w miarę sprawnie. Bardzo mała przestrzeń robocza do przygotowania jedzenia.
Natalia
10/10
Poland 🇵🇱
Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi
Pros: Bardzo ładny, duży i świetnie wyposażony apartament. Było wszystko czego człowiek potrzebuje: ręczniki, toster, przyprawy, suszarka, pralka wraz z proszkiem do prania. W lodówce po przyjeździe czekały na nas chłodne napoje oraz woda. Największym plusem tego apartamentu są życzliwi, uśmiechnięci i pomocni właściciele 😊 Julia podarowała nam również warzywa i owoce co było niesamowicie miłe. Apartament jest bardzo przestronny i czysty. Duży i przestronny balkon z widokiem na miasto jest dodatkowym plusem. Do restauracji na piechotę 8 minut, do sklepu 5. Na pewno tu jeszcze wrócimy 😊
D
10/10
Netherlands 🇳🇱
Super!
Pros: Ljubazni domacini, najcistija apartman, hladne pice u frizder i mi dobili najukusnije voce. Sve bio odlicno! Samo toplim preporukama za vama. Hvala za sve!
Árpád
10/10
Hungary 🇭🇺
Nagyon rendezett, tiszta, kényelmes, a parkoló tágas. A kerti terasz nagyon hangulatos.
Pros: A vendégfogadás lenyűgöző volt. Megérkezésünkkor a szállásadó egy tálca dinnyével köszöntött, a hűtőben hideg italok vártak. Segítőkészek voltak, megmutatták, hogy hol érhető el a legközelebbi szupermarket, pékség ...stb. Mindenben segítőkészek voltak, nagyon vendégszeretőek. A kommunikáció gördülékenyen ment, külön köszönet a lányuknak, aki nagyon jól beszél angolul. Csak ajánlani tudjuk. The reception was amazing. Upon our arrival, the host greeted us with a tray of melons, and cold drinks were waiting in the fridge. They were helpful, showed where the nearest supermarket, bakery...etc. They were helpful in everything, very hospitable. Communication went smoothly, special thanks to their daughter, who speaks English very well. We can only recommend it.
Csaba
10/10
Hungary 🇭🇺
Pros: Nagyon szép hetet töltöttünk Önöknél, nagyon jó volt a szállás és merem ajánlani bárkinek aki Ulcijnba látogat és első osztályú szállásra vágyik. A házigazdák nagyon kedvesek és nagyon segítőkészek. Köszönjük szépen a finom mediterrán reggelit, a nagymamának a törődést és a finom oljabogyóit. Jövőre újra ide megyünk