Marko
10/10
Serbia 🇷🇸
Pros: Pure 10! The house is pretty big and cozy, the furniture is new, big terrace for sunbathing. several sunbads available. The kitchen is well well equipped + dishwashing machine!!! The location is very close to the bridge, no headache cuz of bumpy offroad driving. We will come back for sure! Fully recommended!
Cons: I tried to find something I didnt like, but unsuccessfully!
Tanja
8/10
Serbia 🇷🇸
Zadovoljavajuce
Pros: Apartman je prostran kao i terasa moze vise ljudi da uziva i da se ne gura, lak pristup kuci, blizina restorana, jako udobni kreveti, mirisna i cista posteljina, udobni jastuci, ormani za odlaganje garderobe , izuzeto veliki bracni krevet, brz internet, poseduje razlicite lezaljke i stolice (ali nisu iste kao na slici), postoji i jako udobno veliko jaje, dva frizidera (jedan veliki koji ima i zamrzivac). Terasa je potpuno ogradjena npr pogodbo ako imate ljubimca pa se ne morate plasiti da moze upasti u vodu. Toalet lepo ociscen, i tus kabina koja dihtuje i ne curi okolo. Kuca ima komarnike na prozorima, jedino nema na vratima od terase. Lokacija kuce nije dobro ucrtana, kad se predje most, skrece se DESNO, a na mapi je ukucano kao da je 500m uzvodno. Lokacija je sjajna, samo treba ispraviti na mapi.
Cons: Potrebno renoviranje, kuca je starija, npr ne mozete hodati bosi po terasi zbog pojedinih šrafova koje vire, zardjalih delova ( ne bih preporučila za malu decu koja se jure, padaju ili puze...). Ograda kod kapije ka vofi je klimava (trula). Slike izgledaju bolje od realnosti. Kuhinja je najlosiji deo kuce, najlošije održavana (vise prljavih sudova) i mnogo sudova koji su nagurani, ne postoji ni najmanji prostor da stavite neku stvar. Kuhinja je nefunkcionalna,neophodan je dodatni sto/polica da bi moglo da se odloži nesto, kad operete sudove nemate gde da ih stavite. Mnogo je bolje imati manje sudova, ali bolje održavanje i i funkcionalnije stvari kao mesto za sušenje sudova (primer, ima bar po 20 viljusaka, kašika,noževa i sve je to pored česme u cedaljci, pa smo neke sudove sklanjali na frizider, pored TV-a da bi mogli normalno da koristimo ostatak prostora). Mi smo unutrašnji sto za ručavanje koristili da odložimo stvari, spremimo jelo (nas je dvoje), za vise ljudi neprakticno. Vlasnik bi trebalo da organizuje laksi nacin placanja, svaki dan smo bili u kontaktu kada cemo moci ostaviti novac nekome.