Atalanta
9/10
Albania 🇦🇱
Perfect for friends and short stays
Pros: The owners are very good and helpful people, they welcomed us♥️ everything was clean and good. Very big and spacious rooms, bathroom with bathtub!
Cons: Just the location, but without kids is reasonable
Attila
10/10
Hungary 🇭🇺
Pros: Blerta, Hüsszein és anyukájuk csupaszív emberek, mindenben segítenek. Az apartmanok tiszták, a parkolás nyugodt zsákutca végén.Szép gondozott kert aminek a terméseit felajánlották fogyasztásra:)Szupermarket, pékség, éttermek egy sétára.Családoknak, pároknak is tökéletes ha nyugodtan szeretnének pihenni.
Cons: Talán egy mikrohullámú sütő kéne az apartmanban.
Анна
10/10
Ukraine 🇺🇦
Pros: Гарне, чисте помешкання. Привітні господарі. Як такової кухні немає: 1 електрична комфорка ( зробити каву , чай), мікрохвильові печі немає, електричного чайника немає.
Cons: Слабкий інтернет. Як такової кухні немає: 1 електрична комфорка ( зробити каву , чай), мікрохвильові печі немає, електричного чайника немає. Є комарі. Треба мати з собою засоби від комарів.
Arben
10/10
Switzerland 🇨🇭
Pros: Sehr sehr sauber, sehr nette Familie richtig bequeme Apartment ich würde immer wieder dorthin reisen sehr kinderfreundlich Riesen Balkon sehr sauber überall Badezimmer, Schlafzimmer Wohnzimmer Küche alles alles sauber
Goliczewski
9/10
Poland 🇵🇱
Z pobytu jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Właściciele to naprawdę wspaniali ludzie. Wypisane niedogodności nie były
Pros: Personel znakomity. Bardzo pomocni właściciele, czysto, bardzo dobra lokalizacja, cena rewelacyjna, przy domu jest parking. Ogromnym plusem jest klimatyzacja którą można w różnoraki sposób regulować, np. Działanie naprzemienne, co pozwalało wyregulować odpowiednio na noc i nie przeziębiać się. W toalecie jest dostępny bidet. Lodówka jest (z usterką bo zostawia dużo lodu na tylnej ścianie ale nam to nie przeszkadzało). Bez zamrażarki.
Cons: Brak małych łyżeczek i standardowej wielkości kubków (tylko małe) - po prośbie zostały doniesione kubki, a do kawy lub deseru korzystaliśmy z dużych łyżek żeby nie robić kłopotu. Tylko 2 małe noże nienadające się do krojenia bułki, szynki, po prośbie doniesiony duży nóż, jednak on nie był zdolny nic ukroić. Kupiliśmy swój. Jeden papier toaletowy na cały pobyt 8 dni dla 4 osób. Brak stołu gdzie można byłoby coś zjeść, czy wypić kawę. Przynieśliśmy sobie stół turystyczny z balkonu. Ładne łóżka, niezużyte, ale jednak dla nas zbyt miękkie i rano wstawaliśmy z bólami kości, niezależnie od wieku. Niestety słaba patelnia, wszystko się mocno przywierało. Tylko w łazience jest kosz na śmieci i na klatce schodowej. Przydałby się na przykład w kuchni. Brak płynu do zmywania naczyń, żadnych przypraw, oleju. Trzeba mieć wszystko swoje. Talerze tylko głębokie (do zupy). Po wyjściu z wanny nogę trzeba stawiać na zimną podłogę, nie ma chodnika ani czegokolwiek do wytarcia podłogi. Kładłam na podłogę własną bluzkę i zmyłam podłogę własną bluzką.
Юлія
10/10
Ukraine 🇺🇦
Чудова ночівля
Pros: Було дуже чисто, затишно. Рушники білі, wi-fi ловив трохи час від часу погано, але на якість проживання то не вплинуло
Cons: Все сподобалось
Lucius
10/10
Austria 🇦🇹
Pros: Veľmi milí ľudia, všade čisto, pekne zariadené apartmány. Majitelia boli pro klientsky orientovaní. Veľké parkovisko, WiFi, chladnička, klíma, balkón v jednej izbe. Obliečky na vankúše a prikrývky. Obliečky nám bezplatne vymenili počas pobytu za čisté. Pomer cena a výkon veľmi slušné. Odporúčam tieto apartmány!