Marina
10/10
Serbia 🇷🇸
Pros: Mirna i lepa lokacija , parking mesto ko dolazi kolima zna koliko to znači , sve je čisto ,novo,funkcionalno , ispred apartmana je izdvojena terasica okružena zelenilom ..3 minuta hoda do setalista (gradske plaze) do plaže Lučice 10ak 15 min hoda (kolima 3minuta) ,prodavnica na 10m .. Nada je izuzetno ljubazna i predusretljiva. Ko zeli da pobegne od gužve topla preporuka 🤗
Nemanja
10/10
Serbia 🇷🇸
Pros: Lokacija: plaža je 3min hoda od smeštaja, prodavnica 1min ili manje od smeštaja Opremljenost apartmana: apartman ima sve što je potrebno za dve osobe Osoblje: Teta Nada (domaćica) je jedna od najprijatnijih i najljubaznijih osoba koju ćete upoznati u životu
Cons: Nema
Nikolic
10/10
Serbia 🇷🇸
Pros: Objekat je izuzetno čist,opremljen taman koliko je potrebno,na idealnoj lokaciji i poseduje parking mesto.Udaljenost od plaze je 3 minuta hoda i prodavnica je na 1 minut udaljena.Lokacija,kvalitet smestaja i komunikacija sa porodicom opravdavaju cenu
Snezana
8/10
Serbia 🇷🇸
Pros: Divna gospođa Nada, izuzetno ljubazna. Sobica je bila čista, krevet udoban. Gospođa Nada je bila dostupna za sve što je bilo potrebno. Lokacija je sjajna, sve je blizu, lako dostupno i pristupačno.
Cons: Sobica je baš mala, ukoliko imate više stvari to otežava funkcionalnost.
Jasminka
10/10
Austria 🇦🇹
Pros: Teta Nada je jedna mnogo draga osoba koja je sve vrijeme vodila racuna da nam boravak u njenoj kuci bude udoban. Smjestaj je bio jako cist i uredan, auto obezbedjeno na svom parkingu, stol sa stolicama na terasi su nam uljepsali jutarnju i podnevnu kafu. Hvala puno Igore i divna teta Nado.
Marko
8/10
Serbia 🇷🇸
Ne vredi tih para ...
Pros: Sve pohvale za vlasnike , pozdrav za gospođu Nadu i Igora
Cons: Smeštaj u kome smo mi boravili je jako mali ( možda 8/9m2 slobodnog prostora) , parking za auto ispred je bio komforniji nego ovo 🙂 Krevet je bio kratak to prvo virile su mi noge 20-tak cm 😂 U tuš kabini ne možeš noge da opereš jer ne možeš da se saviješ, pa moraš da otvoriš vrata da bi savio i podigao nogu .. Sto i stolice koje stoje na sred smeštaja , sam premeštao svih 8 dana , jer tu gde su stajale su mi smetale .. vrata od frižidera ne možeš da otvoriš od stola i stolica... A ono najgore...ako sve zatvoriš i vrata i prozore da bi uključio klimu, klima je postavljena tačno da duva na glave 😂😂 pritom NEORGANIZOVAN kućni savet, znači nema nikakvih pravila , do kasno u noć dranje ,vika i dreka iz susednih smeštaja a onda NE NANAJAVLJENA buđenja u 5/6/7 časova kako kad 😂😂 pakao Za 460e za 8 dana , ovo je previše ...ne zaslužuju ovaj novac ... I da vlasnik vam traži unapred uplatu, a to nigde ne piše na bookingu... Ideja za vlasnike: napravite da ova soba bude dodatak ostalim smeštajima kao posebna soba, nemojte samo nju iznajmljivati, nije humano 😂 Ovo je recenzija iz mog ličnog iskustva..NIKOGA NE VREĐAM.. samo iznosim svoje mišljenje o objektu , ne o vlasnicima ...
Amer
10/10
Bosnia and Herzegovina 🇧🇦
Pros: Odlican apartman. Sve sto je potrebno tu je na raspolaganju. Sve je cisto i uredno. Teta Nade je veoma draga i ljubazna. Tu je na raspolaganju ako treba pomoc ili ako imate pitanja. Lokacija je odlicna, na gradskoj plazi si za 2-3 minuta a do plaze Lucice trrba oko 10 minuta. Sve preporuke :D
Slaven
10/10
Bosnia and Herzegovina 🇧🇦
Pros: Odlicna lokacija, market odmah pored, parking ispred objekta, u hladu. Gospodja Nada ljubazna i uvijek nasmijana, na usluzi za sve. Sve pohvale