Marcin
8/10
Poland 🇵🇱
Pros: Ogromnym atutem tego obiektu jest personel. Bardzo pracowici i serdeczni ludzie, warto znać podstawy języka niemieckiego, aby się porozumieć. Części wspólne budynku były na bieżąco sprzątane i czyste, niestety jeśli chodzi o obsługę pokoi, była ona ograniczona do wymiany ręczników oraz, na prośbę, dokładano papier toaletowy, oprócz tego w pokoju nie było sprzątane. Wyposażenie pokoju jest bardzo podstawowe. Brakowało np czajnika, o który pytałem. Nie ma szklanek, sztućców, mini kosmetykow itp. a lodówka jest typowo hotelowa, czyli mikro. Hotel jest położony w dogodnej lokalizacji, blisko do restauracji i sklepików. Śniadania były smaczne, jednak dość monotonne, przy pobycie 10-dniowym, chciałoby się zjeść już coś innego. W bufecie śniadaniowym nie ma kawy, ale można ją zamówić za dodatkową opłatą. Największą zaletą był dla nas basen, z którego korzystaliśmy często, ponieważ pobliskie plaże nas rozczarowały. Ogólnie hotel jest nowoczesny i estetyczny.
Vladimir
10/10
Serbia 🇷🇸
Prelepo
Pros: Naši domaćini divni i predobri ljudi. Objekat prelep hrana predivna i obilna, jednom rečju sve na svom mestu. Sve preporuke i za sve putnike namernike ,,Ne zaobilazite ovaj objekar i upoznajte ove divne ljude”. Hvala Vam na svu! Vidimo se opet!
Rufina
10/10
Uzbekistan 🇺🇿
Pros: Чистый номер, приветливый персонал, вкусный завтрак, есть небольшой бассейн 👍
Katalin
8/10
Hungary 🇭🇺
Pros: Reggeli és a tisztaság. Gyerekkel nem mennék vissza a környék miatt.
Cons: Sajnos nem beszéltek angolul. A hűtő nagyon pici volt.
Martyna
10/10
Poland 🇵🇱
Wspaniali właściciele, gościnni, serdeczni i pomocni, bardzo dziękujemy za super wakacje❤️ Hvala 🍻
Pros: Właściciele, wyjątkowo, gościnni i pomocni ludzie. Pokoje czyste, basen niewielki ale w pełni wystarczający, wszystko super!
Danijel
10/10
Bosnia and Herzegovina 🇧🇦
Izvrsno - Bazen TOP, kao i doručak.
Pros: Boravak u ovom smještaju bio je izvan svih očekivanja! Prva stvar koja me oduševila bila je besprijekorna čistoća – sve, od sobe do zajedničkih prostorija, blistalo je i mirisalo na svježe. Posteljina i peškiri su bili kao novi, kupatilo savršeno čisto, a prostor općenito odiše pažnjom prema detaljima i higijeni. Još jedna ogromna prednost je osoblje – nevjerovatno srdačni, profesionalni i predusretljivi ljudi koji su uvijek bili spremni pomoći, dati preporuke ili jednostavno nasmijati vas pravom toplom riječju. Od prijave do odjave, sve je teklo glatko i s osmijehom. Lokacija je odlična, krevet udoban, a atmosfera veoma prijatna. Ovdje se zaista osjećate kao kod kuće. Topla preporuka svima koji žele čist, siguran i prijateljski ambijent za svoj boravak!
Judit
10/10
Hungary 🇭🇺
Imádtuk!
Pros: Gyönyörű burkolatok, kényelmes ágy,közel a part,finom reggeli.
Cons: Nem volt ilyen.