Rachel
10/10
United States 🇺🇸
An ideal place to stay in Ulcinj!
Pros: We had a lovely time in Ulcinj. The apartment was very clean and had a sweet view of the sea from the balcony, where we could sit and have tea together. Use of the small kitchen was very nice, too. Every thing was very clean, the flowers were lovely and the hosts were extremely helpful and friendly.
Avdyl
10/10
United Kingdom 🇬🇧
Best place in town
Pros: Best place in town, close to the beach ⛱️ 10 min walk max , free parking, free WiFi, very friendly husband and wife
Bosiljka
10/10
Serbia 🇷🇸
Pros: Divni domaćini,ljubazni,smeštaj udoban,čistoća na zavidnom nivou..Sve pohvale,svakako ćemo doći ponovo😊
Tatjana
10/10
Serbia 🇷🇸
Pros: Pre svega da kažem da su gazde super,jako ljubazni i korektni, apartman je odličan, posebno terasa, na kojoj smo boravili stalno kada nismo na plaži, sa pogledom na more i stari grad
Andrzej
10/10
Poland 🇵🇱
Udany pobyt w ukwieconym apartamencie
Pros: Ciekawy apartament zlokalizowany w domu wolnostojącym w górnej części miasta Ulcinj. Mnóstwo kwiatów i zieleni. Zacienione miejsce parkingowe. Bardzo mili i uczynni gospodarze. Do Starego Miasta trzeba schodzić na dół wąskimi uliczkami i schodami ok. 15-20 minut. Dzięki dogodnemu położeniu, z apartamentu można w ok. 15 minut jazdy samochodem dotrzeć do wielu piaszczystych i rozległych plaż.
Erdős
10/10
Hungary 🇭🇺
Pros: Gyönyörű volt a kilátás, a páromnak és nekem nagyon kényelmes volt az ágy. Én és a keresztfiam imádtuk az erkélyen a hintát. A szállásadók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak minden szempontból. Új törölközőket kaptunk a 2. Nap után. Sajnos 1 nappal meg kellett szakítanunk a nyaralásunkat, mert a kisgyerek beteg lett, amint jeleztem a szállásadónak azonnal kopogott az ajtón hogy tud-e segíteni.😊
Cons: A parkolással voltak apró gondok, de megoldódott mindíg.😊 Szüleim ágya lejtett, a bátyámék ágya nagyon zajos volt, ahogy fordultak és nem tudtak emiatt jól aludni. Ettől eltekintve nagyon jól éreztük magunkat és köszönjük szépen. 😊
Adrianna
10/10
Poland 🇵🇱
Bardzo miło wspominam pobyt
Pros: Przemili gospodarze, bardzo kontaktowi i pomocni. Mieliśmy dwa osobne pokoje, kuchnię i dwa balkony, z których był bardzo ładny widok. Duży plus za miejsce parkingowe. Niczego nam nie brakowało. Mieliśmy dodatkowego lokatora. Jeśli go spotkasz to wygłaszcz i nakarm, będzie bardzo wdzięczny :)