Marizela
10/10
Germany 🇩🇪
Pros: Sehr liebenswerte Gastgeber. Sind immer bei jedem Anliegen behilflich. Mann fühlt sich heimlich und willkommen. Läden Bäckereien und alles was man brauch sind in der Nähe. Für den Preis ist das Leistungsverhältnis top. Kann ich nur weiterempfehlen und bin auf jeden Fall wieder da wenn ich Urlaub mache.
Boglárka
10/10
Hungary 🇭🇺
Ez a szállás barátságos, befogadó, gondoskodó,tiszta és felszerelt.
Pros: A szállásadó nagyon kedves volt, melegszívű, közvetlen. Soha nem zavart minket de mindig biztosra ment hogy mindenünk meglegyen és elégedettek legyünk. Nagyon családias hangulatban telt. Beszélnek németül, angolul tehát a kommunikáció is mindig gördülékeny volt. Fantasztikus házigazdák, nagyon türelmes és kedves emberek. Bárkinek melegszívvel ajánlom
Cons: Nem volt olyan ami ne tetszett volna.
Lorkin25
9/10
Poland 🇵🇱
Pros: Lokalizacja korzystna w szczególności dla osób mobilnych - planujących zwiedzać Czarnogórę podczas pobytu. Stosunkowo prosty dojazd do większości miejsc, które są warte obejrzenia. 5 min spacerem od noclegu sklepy oraz piekarnie. Właściciele komunikatywni w kilku językach, w zależności na kogo trafimy. Na pewno uda się porozumieć z wszystkimi po niemiecku i z córką po angielsku. Są pomocni, w razie potrzeby wystarczy się do nich zgłosić jeśli czegoś nam brakuje :). Rolety zewnętrzne o ile pamięta się o ich zaciągnięciu z samego rana w połączeniu z klimą pozwalają osiągnąć całkiem przyjemną temperaturę w mieszkaniu. Warto się dobrze przygotować do zwiedzania - każdy przejazd tunelem z miasta w stronę Podgoricy i z powrotem to koszt 2,5 euro za przejazd w jedną stronę. Warto więc sobie odpowiednio zaplanować podróż, żeby niepotrzebnie nie jeździć na raty w jedna i drugą stronę tym bardziej, że o ile kwota nie jest jakaś wielka to na bramkach potrafi utworzyć się spory korek.
Cons: Klimatyzacja tylko w głównym pomieszczeniu (kuchnia z salonem). Przy otwartych drzwiach do pokoi dało się osiągnąć nocą znośną temperaturę do snu, ale wymagało to kilku godzin pracy klimy na pełnych obrotach + przez całą noc dla podtrzymania temperatury na trochę niższych. Nie polecam otwierania okien na noc - komary zjedzą żywcem ;).