Snezana
10/10
United Kingdom 🇬🇧
Great place to stay
Pros: We liked everything. It was near the aeroport, apartment was very spacious , clean , light and close proximity to the city centre too. The living room was huge ( very handy as we had 3 children with us and gave us enough space ) , kitchen was well equiped with everything we needed. Also we loved the spacious furnished balcony and had our breakfast there during our stay admiring gorgeous orchard surrounding the property. The host was lovely and very responsive . This apartment is a great find and we will be back.
Cons: Everything was fine, no complaints at all.
Radovanovic
10/10
Serbia 🇷🇸
Topla prporuka, doći ćemo ponovo!
Pros: Prostrana kuća sa velikom terasom na kojoj je prijatno sedeti i piti kafu. Dočekala nas je izuzetno ljubazna vlasnica, stan je bio topao, a na stolu je bila činija sa voćem i čokoladice za decu. U kući ima tri klima uređaja, ali je klima uređaj u dnevnom boravku bio dovoljan da zagreje sve prostorije, i što je najvažnije, ne pravi nikakvu buku. Svi uređaji su ispravni, kuhinja je velika i dobro opremljena. Kuća je besprekorno čista, sa rezervnom posteljinom i peškirima. Uživali smo što se u kupatilu nalaze i kada i tuš kabina :-) Kuća se nalazi blizu aerodroma i blizu centra,
Vusal
10/10
Azerbaijan 🇦🇿
Отдельная благодарность владелице — очень добрая и отзывчивая женщина, помогла нам во всём от души. Спасибо за заботу и
Pros: Очень понравилось проживание в этой квартире. С первых минут было ощущение уюта и спокойствия — всё чисто, аккуратно и сделано с заботой. В квартире есть всё необходимое, ничего не пришлось искать или просить. Отдельно хочу отметить владелицу — очень добрая и приятная женщина, всегда на связи, всё объяснила и помогла, если были вопросы. Остались только хорошие впечатления, спасибо большое! Обязательно приедем ещё 😊🙏
Cons: Все понравилось
Mijović
10/10
Serbia 🇷🇸
Pros: Допало нам се све- од локације, до изгледа куће и окућнице и самог апартмана. Дневна соба је пространа, лепо преуређене спаваће собе, кухиња фул опремљена, са чинијом добродошлице,пуном свежих мандарина из баште и чоколаде,коју су деца одмах смазала. 🙂 Такође је прелепа пространа тераса, са свим појединостима и ситницама које значе када је велика породица у питању. Штета што је цело време током боравка падала киша па нисмо више искористили њене чари. Нажалост нисмо стигли да фотографишемо.
Cons: Мало је неуобичајен лавабо у спаваћој соби, али верујем да је из неког разлога ту постављен. Такође, у великој мери се осећао дим цигарете у целој кући, што је опет верујем последица боравка гостију који су имали ту навику. Ми смо сви непушачи па нам је само то мало сметало. Мислим да је и јоги у дечијој соби спреман да се мења.