Kehte
8/10
Estonia 🇪🇪
Ruumi on piisavalt, ja vaikne ümbrus.
Pros: Parkida saab õues. Apartmendis piisavalt ruumi, mahuks rohkem inimesi ööbima. Lihtne ööbimine läbisõiduks. Väga lahke ja toimekas perenaine, kohe olemas kui abi vaja.
József
10/10
Hungary 🇭🇺
🌞🌞🌞
Pros: Nekünk ár érték arányban verhetetlen volt Irina apartmanja!❤️senki nem piszkált bennünket segítségével sok helyen voltunk,Az autó mindig védett helyen volt az udvarban.ö maga vitt el saját autóval hol találom a közeli jó strandot. Chuck Norris vigyázott álmainkra🐕🦺🙏😊amíg pihentünk. Az épület nagyon jó fekvésű, esténként kellett kicsit klimázni mikor vissza tértünk a strandról, reggel friss hegyi levegő jött a helységbe. Irina, nagyon szépen köszönjük kedvességed!!!❤️❤️❤️ Reménykedem a mielőbbi viszont látásban!
Cons: Nem jampizni Dubájozni mentem, hanem jól érezni magam! Bármibe bele tudok-lehet kötni, nem ezért mentem Montenegróba sokaggyára! Emberek között akartam mosolyogni, élvezni az életet, halgatni a zenéjüket, biztonságban bulizni!sikerült!!!ÁR ÉRTÉK ARÁNYBAN NINCS KIFOGÁS!!! NEM ért szerencsére negatív élmény!(Idén sem!🙏)
Tatjana
10/10
Serbia 🇷🇸
Veoma prijatan ambijent
Pros: Smeštaj je uredan, ima sve potrebno u kuhinji, domaćice se ophode profesionalnio i odgovorno. Plaža Veliki Pjesak je udaljena oko 25 min hoda.
Cons: Infrastruktura mesta Dobre Vode ne prati smeštajne kapacitete, pa je gužva ogromna na plažama, teško se nalazi parking, ulice prljave, smeće razbacano po šetalištu, muzika trešti iz plažnih barova. Dobro je što se može kolima otići na plažu u Valdanosu , ili Utjehi...
Péter
10/10
Hungary 🇭🇺
Családi nyaralás
Pros: Először is szögezzük le, hogy ezért az árért nem a Hiltonban szállsz meg. Mi valójában csak alvásra használtuk a szállást, mert nappal strandoltunk, vagy Montenegróban kirándultunk (Budva, Skoder-tó, Kotori-öböl stb.). Arra, hogy pihenj, szerintem tökéletes. Ha kint 36 C° van, akkor bent ne akarj 15 C°-ot. A vizet időnként utántöltik lajtoskocsiból, tehát ha pont akkor akarsz fürdeni, akkor kellemetlen, de ez ilyen, ahol nincs vezetékes víz. A családom nagyon jól érezte magát, Irena nagyon segítőkész volt. Mégegyszer mondom, hogy ezért a baráti árért ár/érték arányban tökéletes volt, Ne akarj Bora-Borán 2 euros szállást találni. Olvastam, hogy volt aki nagyon leértékelte. Hát igen. Van egy náció, aki 2 és fél éve azt hiszi, hogy nekik a világon minden ingyen jár.... Köszönjük Irena, szupet volt minden!
Cons: Nem volt negatív dolog. Ha megérted a helyet, az országot, az ott élő embereket és alkalmazkodsz, akkor nem ér meglepetés. Ez még mindig a Balkán a maga szépségével, vendégszeretetével. A Dubaihoz szokott Barbiknak nem ajánlom (itt neked kell fizetned).